carnevalesulleduerive.it

prostituta ne shkoder

festa 2010
news ULTIME NEWS news
Il cane La discoteca La nave dei pirati

Operacioni "Balerina"/ 5 prostituta në pranga në Shkodër

Shtetasi Artur Ahmeti, 37 vjeçari me banim në Barbullush, Vau i Dejës u kap sot nga policia e Shkodrës pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Mesohet se Ahmeti eshte dënuar ne Itali me vendim gjykate me 4 vjet e 3 muaj e 27 ditë burg për veprat penale “Largimi nga vendi i vuajtjes së dënimit” […]

PROSTITUTA NE TIRANE - SHERBIME - NjoftimeFalas.com

prostituta ne shkoder Policia ka kapur një grup kriminal në Shkodër, i cili dyshohet se ka shfrytëzuar vajza të reja për prostitucion. Mësohet se janë arrestuar 3 persona, konkretisht bëhet fjalë Lumturie K, Lekë C, Juli.Z.

Shfrytëzonte prostituten në Shkoder, “kryenecja” 67

prostituta ne shkoder Policia ka goditur një tjetër grup të strukturuar kriminal, në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”. Pas Fierit, ku u arrestuan tre persona për vrasje dhe drogë, Forca e Ligjit ka zbarkuar në Shkodër, ku ka vënë në pranga disa persona, si dhe ka sekuestruar disa pasuri.

Shkoder/ Rrefehet prostituta: Si me shiten qe 18 vjeç

Shfrytëzonte prostituta, riarrestohet Arturi që u kap në Shkodër. Artur Ahmeti, 37 vjeçari me banim në Barbullush, Vau i Dejës u kap sot nga policia e Shkodrës pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Mësohet se Ahmeti është dënuar në Itali me vendim gjykate me 4 …

Skandal ne Tirane +18 - YouTube

Kapet prostituta në Shkodër, e pëson edhe klienti i saj më i rregullt. Një 40-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Shkodrës

Drama e prostitutave në Shkodër/ Nga shpresat për një jetë

prostituta ne shkoder Rinard (Frederik) Tata dhe Kastriot Musa si dhe 4 femrat që u arrestuan në lokalin “Tata” në Shkodër dalin sot para gjykatës për masën e arrestit.

FOTO/ Vajzat që punon prostituta në Shkodër dalin para

prostituta ne shkoder Masakrohet prostituta shqiptare në Itali, për pasojë një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë për dhunë barbare ndaj një prostitute shqiptare.

Shkodër - Wikipedia

Prokuroria e Shkodrës ka përfunduar hetimet për grupin e Rinard Tatës, një emër mjaft i njohur në qytetin veriperëndimor, që

DHUNOHET BARBARISHT PROSTITUTA SHQIPTARE | STAR PLUS …

Ne mund të jemi direkt për punë, mund të ikim dhe nesër ose pasnesër te arena që i menaxhon shoqata jonë. 1200 euro rrogë bazë , 40 euro çdo mbrëmje plus bakshishe. Po të jesh gocë e zgjuar merr 70, 80 euro bakshish. Por nuk është këtu në Tiranë.
Patrocinio